Oferta dotyczy sesji portretowych, sensualnych (buduarowych) oraz brzuszkowych.

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Marzy Ci się profesjonalna oraz ekskluzywna sesja zdjęciowa w Pałacu?

Jeśli tak, ta oferta jest stworzona specjalnie dla Ciebie 🙂

Mam przyjemność zaproponować Wam ekskluzywną sesję w Pałacu Lasotów w Zielonkach-Parela. Do dyspozycji mamy piękne przestrzenie od sali balowej, sali kominkowej, biblioteki, po piękny park otaczający Pałac, czy tajemnicze piwnice pałacowe.

Ponadto, dla Pań oferujemy bogatą garderobę, w której znaleźć można kilkanaście pięknych sukni od odcieni czerwieni, granatu po fiolety, róże, zielenie, czernie, biele i błękity.

Pakiet Gold [800 zł]Pakiet Diamond [1500 zł]Pakiet Platinum [2200 zł]
10 pięknych fotografii20 pięknych fotografii30 pięknych fotografii
do 2 stylizacjido 3 stylizacjido 4 stylizacji
czas trwania ok.: 1,5-2 godzinczas trwania ok.: 2-2,5 godzinyczas trwania ok.: 2-4 godzin
eleganckie pudełko z wydrukami w formacie 15×23 cm wraz z pendrivem zawierającym wybrane fotografie poddane profesjonalnej, autorskiej obróbce graficznej (zarówno w dużym formacie przeznaczonym do druku, jak i w formacie przygotowany do zamieszczenia w internecie)eleganckie pudełko z wydrukami w formacie 15×23 cm wraz z pendrivem zawierającym wybrane fotografie poddane profesjonalnej, autorskiej obróbce graficznej (zarówno w dużym formacie przeznaczonym do druku, jak i w formacie przygotowany do zamieszczenia w internecie)eleganckie pudełko z wydrukami w formacie 15×23 cm wraz z pendrivem zawierającym wybrane fotografie poddane profesjonalnej, autorskiej obróbce graficznej (zarówno w dużym formacie przeznaczonym do druku, jak i w formacie przygotowany do zamieszczenia w internecie)
jeden elegancki wydruk z akrylowym wykończeniem w formacie 30×42 cmjeden elegancki wydruk z akrylowym wykończeniem w formacie 30×42 cm
elegancki fotoalbum w formacie 30×30 cm (z 12 kartami) zawierający autorski oraz unikalny projekt graficzny z wybranych zdjęć z sesji zdjęciowej

Dodatkowe opcje do Pakietów:

Pakiet GoldPakiet Diamond Pakiet Platinum
Każde dodatkowe ujęcie: 80 zł/szt.Każde dodatkowe ujęcie: 75 zł/szt.Każde dodatkowe ujęcie: 70 zł/szt.
profesjonalny makijaż oraz fryzura wykonywana przez zawodową wizażystkę +250 złprofesjonalny makijaż oraz fryzura wykonywana przez zawodową wizażystkę +250 złprofesjonalny makijaż oraz fryzura wykonywana przez zawodową wizażystkę +250 zł
Fotoalbum w formacie 30×30 cm – dopłata 350 złFotoalbum w formacie 30×30 cm – dopłata 350 złFotoalbum w formacie 30×30 cm – dopłata 350 zł
Fotoobrazy w zależności od wielkości – od 69 zł do 219 złFotoobrazy w zależności od wielkości – od 69 zł do 219 złFotoobrazy w zależności od wielkości – od 69 zł do 219 zł

Ważne informacje:

 • Wszystkie sesje zdjęciowe odbywają się w Pałacu Lasotów w Zielonkach-Parceli (gmina Stare Babice).
 • Warunkiem skorzystania z pakietów, jest wpłata zadatku 300 zł podczas rezerwacji terminu sesji. Pozostała część płatności regulowana jest w dniu sesji zdjęciowej.
 • Dla Pań oferujemy kilkanaście pięknych sukni od odcieni czerwieni, granatu po fiolety, róże, zielenie, czernie, biele i błękity. Jednak w przypadku sesji sensualnych (buduarowych) nie zapewniamy bielizny do sesji.
 • Zarezerwowanie terminu sesji, jest równoznaczne z tym, że zapoznałeś się z moim Portfolio i akceptujesz styl moich fotografii, w tym obróbki graficznej oraz akceptujesz Regulamin Sesji Zdjęciowych ArmoArt Małgorzata Armo 2022.
 • W przypadku wybrania większej ilości ujęć (niż przewiduje wybrany Pakiet), dopłatę należy dokonać przelewem na wskazany nr konta bankowego lub gotówką w Studiu ArmoArt.
 • Podczas sesji zdjęciowej nie wolno wykonywać zdjęć swoim prywatnym telefonem lub aparatem, bądź nagrywać filmów.
 • Nie oddajemy zdjęć nie wybranych przez klienta oraz plików RAW.
 • Klient otrzymuje zdjęcia do wyboru najpóźniej 2 dni po sesji zdjęciowej. Zdjęcia do wyboru przesyłane są przed obróbką graficzną.
 • Na wybór zdjęć klient ma 30 dni (licząc od dnia otrzymania zdjęć do wyboru na platformie Mafelo.pl). W przypadku wydłużenia okresu wyboru, klient zobowiązuje się do dopłaty kwoty zależnej od wysokości inflacji notowanej w miesiącu dokonania wyboru.
 • Klient otrzymuje obrobione zdjęcia po 21 dniach licząc od dnia zapłaty za całość zlecenia. Oczywiście czas te może ulec skróceniu, w zależności od ilości zleceń realizowanych w danym momencie.
 • Czas realizacji w przypadku wyboru dodatkowych fotoproduktów (tripleks, fotoalbum, fotoksiążka), czy produktów Wall Decor (fotoobraz, wydruk z akrylowym wykończeniem, dibond, fotoboard)) – do 4 tygodni, licząc od dnia zapłaty za całość zlecenia.
 • Usługa ekspres – istnieje możliwość otrzymanie zdjęć wcześniej, jednak taka opcja jest dodatkowo płatna. W przypadku skrócenia czasu do 5 dni roboczych +50% ceny pakietu, a w przypadku skrócenia czasu do 2 dni roboczych +100% ceny pakietu.
 • Do zakresu obróbki graficznej, w cenie sesji należy: korekta tonów skóry, rozjaśnianie cieni pod oczami, usuwanie zadrapań, siniaków, czy zmian skórnych (tj. krostki, trądzik), na życzenie klienki/klienta również wygładzanie zmarszczek, czy delikatna korekcja sylwetki.
 • Do zakresu obróbki graficznej, nie należy: usuwanie osób ze zdjęcia, lub łączenie zdjęć (np. rodzice ze zdjęcia A, a dzieci ze zdjęcia B), czyszczenie lub malowanie paznokci, usuwanie odrostów, usuwanie owłosienia, zmiana koloru lub prasowanie garderoby, czy czyszczenie lub naprawianie obuwia. Wszystkie wskazane powyżej elementy obróbki graficznej są możliwe, ale podlegają dodatkowej wycenie, z racji ich czasochłonność.
 • Pakiet wszystkich Waszych zdjęć z sesji archiwizuję przez okres 6 m-cy, po tym czasie są one usuwane z dysku. Dlatego bardzo proszę, abyście swoje wersje elektroniczne pobrali, skopiowali i zabezpieczyli w taki sposób żeby ich nie stracić.
 • Osoby, którym zdjęcia zostały udostępnione w wersji elektronicznej przez Portal Mafelo.pl, mają 14 dni na ściągnięcie wybranych zdjęć (licząc od dnia ich udostępnienia), po tym czasie zdjęcia zostają usunięte z ww. Portalu.
 • O wszelkich zmianach terminów sesji prosimy informować osobiście lub telefonicznie 506 089 528, najpóźniej na dobę przed ustalonym terminem sesji zdjęciowej.