Wiele z sesji, które wykonuję w studio ma charakter sezonowy. Inaczej jednak jest z 👶 sesjami noworodkowymi. Trwają bez względu na porę roku, kiedy tylko Wasze maleństwa pojawiają się na świecie! 😍 Tacy nowonarodzeni klienci wysoko stawiają poprzeczkę i wymagają stanowoczo troskliwego podejścia, ale ponieważ przesypiają lwią część doby, to można wykonać ujęcia w nawet najbardziej fantazyjnych aranżacjach.

Oto moja najnowsza sesja malutkiej😊 Wiktorii. Zależało mi, aby w ciągu tych trochę ponad trzech godzin 😉 powstało jak najwięcej i jak najbardziej różnorodnych zdjęć do rodzinnego albumu. Rodzina przyjechała do mnie tym razem z drugiego końca Warszawy, co wyjątkowo mnie cieszy! 😃 Widać dystans nie ma znaczenia, gdy liczy się jakość wykonanej pracy.

Podczas sesji 📸 był też obecny starszy braciszek Wiktorii, który czekał od dawna na siostrę i jak widać na fotografii jest bardzo szczęśliwy z Jej narodzin! Kiedyś, za ładnych parę lat, wrócą do tych zdjęć i mam nadzieję, że wywołają one na Ich twarzach łezkę wzruszenia, a może nawet dwie?💜💙💚💛🧡

To nie do opisania, jak cudownym uczuciem jest tworzyć dla kogoś takie pamiątki.💕 Wciąż wierzę, że nie ma niczego cenniejszego i bardziej osobistego, niż wspomnienia zatrzymane w kadrach. Zwłaszcza, jeśli te kadry przyjmują formę albumu, fotoobrazu, czy tripleksu i są „takie namacalne”!

Dziękuje, że darzycie mnie zaufaniem i że mogę dzięki wam robić to, co najbardziej mnie pasjonuje!💕

A Czarusiowi, Wiktorii i Rodzicom dziękuję za tą sesję i mam nadzieję, że jeszcze wiele razy się spotkamy!💕❤️

P.S. Czasem niektórzy są ciekawi, jak powstają tła, aranżacje, czyli jak sesje newborn wyglądają od zaplecza. Wiele z tego, co widzicie, powstało w mojej wyobraźni i dopiero potem zostało przeniesione do rzeczywistości. Każda, nawet najprostsza rzecz, ma bardzo wiele zastosowań i jeśli tylko uruchomić kreatywność, coś przemalować, na coś naciągnąć nowy materiał, to okazuje się, że udaje się stworzyć całkiem ciekawe przedmioty. Tak czy inaczej działanie i brak ograniczeń w kreatywności to jest to! Bywa też, że do większych projektów potrzeba pomocy stolarza i innych specjalistów rękodzieła. 😃

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *