Moją dzisiejszą bohaterkę znają na pewno od kilku lat ci, którzy zaglądają na stronę i do moich mediów społecznościowych 😉 Natalka wraz ze swoją siostrzyczką Michaliną często przychodzą na sesje do Studia ArmoArt, a mi jest niesamowicie przyjemnie patrzeć, jak rosną! Tym razem udało się uwiecznić wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Pierwsza Komunia Święta Natalki. Zależało mi na naturalności, uchwyceniu uroku mojej młodej i ślicznej modelki, tego niepowtarzalnego wdzięku. Mam nadzieję, że mi się to udało!

Sesje plenerowe komunijne są bardzo wdzięcznym tematem tym bardziej, że wypadają w maju i czerwcu, gdy świat jest taki piękny, pachnący, pełen kolorów. Przy okazji sesji Natalki jak widziecie jest kilka ujęć z młodszą siostrą. Według mnie to dobry pomysł i wspaniała rodzinna pamiątka. Co tu dużo mówić: prezenty przemijają, zapominamy o nich z czasem, ale zdjęcia zostają na zawsze.

W tegorocznej ofercie sesji komunijnych są trzy pakiety różniące się ilością ujęć od 5 do 20. W wersji MAX, czyli w Pakiecie Diamond, oprócz aż 20 ujeć dodatkowo otrzymujecie pendrive ze zdjęciami, wydruki w formacie 15 x 21 cm, dwa wybrane zdjecia w formacie 21 x 30 cm i śliczny album oryginalnego projektu.

W sesji może wziąć udział nawet 7 osób, a jeśli wolicie wykonać ją w zaciszu studia – nie ma problemu! Dysponujemy aż dwiema wygodnymi przestrzeniami fotograficznymi 😉 Jeśli nie sad, las, czy sesja huśtawkowa, możemy wybrać się na zdjęcia w każde wybrane przez Was miejsce 😉

Jeśli macie pytania, to po prostu dzwońcie pod numer 506 089 528 lub piszcie na adres armoart@armoart.com 😉 A wszystkie ważne informacje dotyczące zasad sesji w Studio ArmoArt znajdują się w regulaminie >>TUTAJ<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *