Pośród tego świątecznego rozgardiaszu jaki powstał wraz z pojawieniem się sesji świątecznych w studio, nadal wykonuję mnóstwo innych sesji, a oto dowód rzeczowy: nowa sesja kobieca i moja nowa bohaterka Ania!

Niesamowicie miło wspominam ten wspólnie spędzony czas, a tym bardziej miło mi, że początkowo wybrany pakiet Silver na sesję kobiecą powiększył się do pakietu Diamond, bo zdjęcia po prostu już po pierwszym wglądzie tak bardzo się spodobały! 😉 To totalnie miłe uczucie, że moja praca i doświadczenie nie idą na marne i ktoś cieszy się z efektów. Chociaż Ania jest fryzjerką, to zdecydowała się na pełny pakiet stylizacji, czyli make up i fryzurę wykonane przez naszą Anię Dobrogosz z Filuterii. To niby dodatek do sesji, ale naprawdę robi robotę, co widać. Wartością dodaną jest fakt, że kobieta przed sesją czuje się dopieszczona i naprawdę piękna. Dobre samopoczucie tak samo jak stylizacja i ubranie jest widoczne na zdjęciach.

Jak widzicie ta sesja jest troszkę inna od pozostałych, jest tu dużo różnych odsłon tej samej kobiety, ale w różnym świetle, różnych ujęciach i dzięki temu każde zdjęcie ma inny przekaz. Dojrzała kobieta jest bardziej pewna siebie, zupełnie inaczej postrzega rzeczywistość i na pewno jest o wiele bardziej przyciągająca. Mam nadzieję, że ten „flirt z obiektywem” nie będzie ostatnią tego rodzaju przygodą dla Ani i zapraszam na kolejne! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *