To nie pomyłka, jest 25 sierpnia, końcówka lata, a ja już teraz zapraszam Was na sesje bożonarodzeniowe! 🙂 W oczekiwaniu na Święta nie jesteśmy sami, w tym roku pobiło nas RMF FM, którzy piosenkę Last Christmas zagrali 19 sierpnia ;-), a ja robię to teraz, bo mam już pierwsze zakupy niezbędne do nowych scenek i właśnie odebrałam kolejną paczkę z świątecznymi sukieneczkami dla dziewczynek. Garderoba powiększa się z roku na rok, ale te, które zamówiłam w tym roku, to sama słodycz! Sami zobaczycie, jeśli będziecie regularnie odwiedzać mój profil na FB, bo zamierzam uchylić rąbka tajemnicy. Ale czego się nie robi, żeby umilić moim gościom przedświąteczny czas…

Pierwsze Mini Sesje Świąteczne odbędą się w nowym, dużym studio 1 października. Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00, ale jeśli wolicie terminy weekendowe, to jest możliwość wykonania zdjęć 3.10, 17.10, 6-7.11.i 20-21.11.2021r. Cena sesji to tylko 250 zł, czyli bez zmian, za to stylizacje będą zupełnie nowe, dlatego w tym roku proszę Was o wybranie ubrań w kolorze brązowym, zielonym, czerwonym, bordowym, granatowym lub złotym.

Ci, którzy już byli na mini sesjach w poprzednich latach wiedzą, że to super przygoda nie tylko dla najmłodszych. No i mam niespodziankę w postaci dodatkowego wybranego ujęcia gratis dla moich stałych klientów na Mini Sesjach świątecznych!

W cenie sesji dostajecie aż 5 wybranych ujęć w wersji elektronicznej i po jednym wydruku w formacie 15x21cm zapakowane w świąteczną ekokopertę oraz świąteczną kartkę elektroniczną, którą możecie wysłać z życzeniami do swoich bliskich.

Im wcześniej wykonamy sesję, tym szybciej zdjęcia trafią do Waszych rąk i będą mogły stać się świąteczną niespodzianką. Także jeśli zamówicie fotoprodukty, czyli tripleksy, fotoalbumy różnego rodzaju, fotoobrazy i inne, to przy zamówieniach złożonych do 30 listopada na pewno zdążymy do świąt.

Sesje świąteczne w ArmoArt to już tradycja i dziękuję Wam, że tak chętnie do mnie zaglądacie! Oj, będzie się działo! 🙂 jednym słowem: Ho! Ho! Ho! Meeery Christmasss! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *