Reportaż komunijny może być bardzo różnorodny i rozbudowany. Wszystko zależy od Waszych oczekiwań! Mogę towarzyszyć Wam niemal przez cały dzień i wykonać zdjęcia z przygotowań przed ceremonią, potem w kościele (chociaż w wielu przypadkach jest jeden fotograf dokumentujący tą część komunii, którego wybiera grono rodziców, więc nie wchodzimy sobie w paradę, żeby nie było zamieszania), zdjęcia portretowe, rodzinne, w plenerze, czy ze wspólnego obiadu. Pięknie wychodzą też zdjęcia z charakterystycznymi elementami komunijnymi jak na przykład świeca, czy modlitewnik, które świadczą o religijnym charakterze tego wydarzenia. Oczywiście najbardziej naturalne są dzieci, one są w centrum uwagi, więc kilka kadrów złapanych w czasie rozpakowywania prezentów i zabawy, kiedy już mogą rozluźnić krawaty, też są niezapomnianą pamiątką.

Komunia Fabiana, mojego dzisiejszego bohatera ;), zawierała właśnie takie rodzinne kadry z najbliższymi, podczas uroczystego obiadu, w plenerze i zdjęcia portretowe. Za kilkanaście lat Fabian wróci do tych fotografii i z pewnością będzie bardzo miło wspominał swoje radosne dzieciństwo! Po to przecież są zdjęcia, a my dorośli wiemy, jak ważne są wspomnienia, prawda?

Zapraszam Was gooorąco na sesje komunijne i „pokomunijne”, jeśli podczas komunii portrety nie wyszły tak, jak tego oczekiwaliście, do mojego nowego studio, w którym powstała fanatyczna dekoracja, idealna do takich sesji! Pakiety z cenami znajdziecie na mojej stronie Do zobaczenia!

P.S. Reportaże komunijne wyceniane są indywidualnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *