Na pewno pamiętacie piękną mamę Angelikę, która wygrała sesję „Od brzuszka do maluszka” w studio ArmoArt.

Sesja ciążowa wyszła rewelacyjnie, a kolejna, miała być noworodkowa, ale z powodu lockdown’u, który nas wszystkich ogarnął, odbyła się z dużym poślizgiem, a Marcel zdążył wyprzystojnieć i urosnąć!

Marcela ma już ROK, dlatego przyszedł czas na trzecią i ostatnią z serii konkursowej sesję zdjęciową! Z radością mogę się dziś pochwalić jej efektami! Jak urodziny, to i tort urodzinowy, stąd też taki smaczny rekwizyt, tym bardziej, że mama Angelika wypieka takie cuda cukiernicze samodzielnie (zobaczcie sami: Słodka Endżi)! Każde dziecko marzy o takiej mamie bez dwóch zdań! Marcel nie do końca wierzył, że może go zjeść, bo pewnie na co dzień przygląda się pracy swojej mamy z bezpiecznej odległości 😉 Niemniej solenizant ma swoje prawa, a w studio ArmoArt, co tu dużo mówić, dzieci mogą się czuć swobodnie! Na tym polega magia fotografii 😉 Sesja wykonana jest na jednym, urodzinowym tle, ale w dwóch różnych stylizacjach. No i nareszcie możecie poznać całą rodzinę Marcela, bo na sesję przyszli we troje, z mamą Angeliką i tatą Konradem.

Chociaż ta konkursowa przygoda już się kończy, to mam nadzieję, że rodzina Marcela nie zniknie mi z oczu… Niesamowite, że takim zbiegiem okoliczności, można poznać tak fajnych, pozytywnych ludzi. Chciałam podarować im fajną przygodę, pamiątkę i sprawić, aby poczuli się wyjątkowo. Zawsze moi goście w studio są dla mnie najważniejsi i zawsze dokładam wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania.

I jeszcze na koniec… Warto brać udział w konkursach ArmoArt! 😉 Na pewno w najbliższej przyszłości zorganizuję kolejny, więc koniecznie dołączcie do mnie na FB, Instagramie i Twitterze!

Do zobaczenia w studio!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *