W zasadzie wszystkie branże przynajmniej część swojej działalności przeniosły do przestrzeni wirtualnej, a to sprawia, że aby zaistnieć, odnieść sukces, zachęcić potencjalnych nowych klientów po prostu trzeba pokazać siebie z jak najlepszej strony. Każdego ciekawi przecież twarz, która stoi za konkretną marką czy usługą. Fotografia biznesowa/ korporacyjna ma się w tych okolicznościach faktycznie doskonale! Coraz więcej dostaję tego typu zleceń i staram się uchwycić to, co jest najcenniejsze, najbardziej istotne dla odbiorców. Nie tylko ubiór się liczy, ale uśmiech, spojrzenie, mowa ciała.

W swojej ofercie mam aż trzy opcje do wyboru. Różnią się ilością ujęć, czasem trwania sesji, no i ceną, ale za każdym razem proponuję dodatkowo profesjonalny makijaż i usługi fryzjerskie. To naprawdę ma znaczenie i te elementy są bardzo widoczne na zdjęciach. Po prostu nie zawsze to, co dobrze się prezentuje na co dzień, korzystnie wychodzi na fotografiach 😉

Zdjęcia mogą być wykonywane poza studiem, w Waszych naturalnych środowiskach, ale wszystko zależy od branży i tego, czy miejsce pracy jest równie fotogeniczne, jak Wy!

ArmoArt jest zawsze dla Was otwarte, a jeśli macie pytania dzwońcie i piszcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *