Fotografia noworodkowa stała się już od dłuższego czasu „moim konikiem” i wykonuję takich sesji naprawdę dużo. Cieszy mnie fakt, że rodzice chcą mieć pamiątkę pierwszych dni maleństwa i zapraszają mnie do wspólnej radości z nowo narodzonego członka rodziny! Sesje noworodkowe to nieograniczone pole możliwości. Uchwycenie takich ulotnych momentów i zatrzymanie czasu w kadrze daje mi ogromną satysfakcję. Fotografia jest naprawdę wyjątkową dziedziną, która pozwala na dzielenie się szczęściem – moi bohaterowie są moim szczęściem, a ja za każdym razem robię wszystko, aby efekt mojej pracy sprawił im ogromną radość! Zdjęcia potrafią rozpromienić każdy nawet najbardziej pochmurny dzień, bo to nie tylko zatrzymane chwile, ale też emocje i uczucia.

Na sesje fotograficzne zapraszam do studio w Zielonkach-Parcela (Stare Babice). Podczas każdej sesji newborn studio jest na sto procent przygotowane do potrzeb maleństwa. Ponieważ sesje trwają dość długo jest miejsce do przewijania, przebierania, karmienia itd. Dzieciątko musi czuć się komfortowo i bezpiecznie, to priorytet przy każdej sesji noworodkowej, czy dziecięcej 😉

Na sesje noworodkowe zapraszam do około czternastego dnia życia dziecka (maksymalnie do trzech tygodni po urodzeniu), ponieważ dziecko jest wtedy bardzo elastyczne, a poza tym dużo i bardzo mocno śpi!

Fajną pamiątką są sesje w moim pakiecie „od brzuszka do maluszka”. Kiedy maleństwo jest jeszcze w brzuszku to moment niezaprzeczalnie warty zachowania! Na tak zwane „sesje brzuszkowe” zapraszam między szóstym a ósmym miesiącem ciąży. Brzuszek jest już wtedy widoczny, a przyszła mama czuje się dobrze i „w miarę lekko”!

Sesje niemowlęce najlepiej wykonać między piątym a dziesiątym miesiącem życia dziecka. To okres gdy rozwój i sprawność dziecka pozwala na uzyskanie ogromnej różnorodności uchwyconych kadrów!

Zachęcam Was do kontaktu ze mną i zadawania każdego pytania, jakie się Wam nasuwa!

Dziękuję Wam za zaufanie, którym mnie codziennie obdarzacie i efekty, jakie mogę osiągnąć jak na przykład te poniżej podczas sesji newborn Franciszka! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *