Czym jest dla mnie KOBIECOŚĆ? Na pewno wszechstronnością, umiejętnością dzielenia swojego czasu na bardzo wiele czynności, pełnieniem różnych ról od tych związanych z pracą zawodową, poprzez towarzyskie, a kończąc na rodzinnych. Kobiecość przejawia się w sile i delikatności zarazem. To niesamowita odporność na zdarzenia losu, nie zawsze pozytywne i wychodzenie z tych życiowych potyczek zwycięsko oraz wyciąganie wniosków. Patrząc na kobiety jestem pełna podziwu i doszukuję się w nich o wiele więcej, niż tylko wygląd zewnętrzny i właśnie to staram się wydobywać na swoich fotografiach. Niezwykle cenię sobie nowe znajomości, których mnóstwo nawiązuję podczas sesji zdjęciowych i są to później trwałe i wartościowe relacje! To jest piękne! Cieszę się, że szczęście mi dopisało, bo odnalazłam pasję w swoim życiu i co więcej mogę ją realizować profesjonalnie.

Niedawno zrealizowałam sesję niesamowicie kobiecą z Anią w roli głównej. Najwięcej mówią same zdjęcia! Zmysłowa, silna, odważnie patrząca prosto w oczy, trochę tajemnicza, a jednocześnie ciepła osobowość. Lecz to nie wszystko… a co Wy widzicie w tym spojrzeniu i co czytacie z mowy ciała? 🙂 Nad makijażem i fryzurą jak zwykle czuwała Ania Dobrogosz, która jest już członkiem i niezbędnym ogniwem mojego zespołu! :* Bez zgranego zespołu (totalnie sfeminizowanego) jak bez ręki! Dziękuję dziewczyny!

Zapraszam Was, kochane kobiety, abyście uwolniły się od uprzedzeń, wątpliwości i kompleksów przed obiektywem. To prawdziwa przyjemna terapia, która dodaje pewności siebie i siły. Sesja kobieca to prezent TYLKO DLA WAS nie tylko z okazji dnia kobiet 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *