Ogłoszony przeze mnie konkurs pt. „od BRZUSZKA do MALUSZKA MAX” dobiegł szczęśliwego końca! Od początku listopada wszystkie przyszłe mamy, które zgłosiły swoją gotowość do udziału w nim, zbierały Wasze „polubienia”. Bezapelacyjnie zwyciężyła Angelika Bieniaszewska!

Z radością mogę Wam dzisiaj zaprezentować efekty pierwszej z cyklu zdjęć, czyli sesję z brzuszkiem Angeliki w roli głównej. Płci maleństwa na razie nie zdradzę ;p Wkrótce bowiem, tuż po porodzie, owe Maleństwo pojawi się wraz ze swoją piękną Mamą na sesji newborn i będzie wszystko jasne 😉 Trzecia, ostatnia w tym konkursowym pakiecie sesja, dopiero za rok! Wtedy, to już będzie całkiem duży Siódmy Cud Świata 😉

Do sesji moja „heroina” była przygotowana przez profesjonalną stylistkę, ale tak naprawdę ten najsilniejszy blask wypływał przy każdym ujęciu z wnętrza Angeliki! Jest absolutnie fantastyczną, piękną i zarażającą cały świat pozytywną energią kobietą. Oby więcej takich „dobrych wirusów” krążyło w naszej przestrzeni! A jakie są efekty? Sami zobaczcie! Zachęcam Was do dodawania komentarzy 😉 Wasze reakcje są dla mnie niezwykle cenną wskazówką, więc… nie dajcie się prosić! ;p

Oprócz fotografii Angelika otrzyma prześliczny album, który będzie pobudzał wszystkie absolutnie zmysły, bo stworzę go jak zawsze z ogromną starannością i charakterystyczną dla mnie dbałością o detale. Według mnie to właśnie te detale decydują o tym, że często sięgamy po taką pamiątkę i napawamy się zatrzymanymi w kadrach niezapomnianymi wydarzeniami w naszym życiu.

Oczywiście taki pakiet sesji jest dla Was dostępny zawsze w dobrej cenie w moim atelier! Jeśli macie szczególne oczekiwania, propozycje i po prostu zamarzycie o takiej pamiątce na własność, to czekam na Was pod telefonem (w zasadzie siedem dni w tygodniu) oraz w studio w Zielonkach Parcelach od 8.00 do 16.00.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *