Kochani, z okazji tych najpiękniejszych świątecznych dni w całym roku, na które cieszę się jak dziecko za każdym razem, chciałabym Wam złożyć wyjątkowe życzenia.

Niech te Święta Bożego Narodzenia upłyną Wam w rodzinnej, bezpiecznej i spokojnej atmosferze, bądźcie ze sobą blisko, rozmawiajcie, cieszcie się swoim towarzystwem, spędzajcie czas na świeżym powietrzu i róbcie wszystko to, co sprawia Wam przyjemność, a na co brakuje zazwyczaj czasu! Wesołych Świąt! Jeśli uda Wam się zażyć odrobiny białego szaleństwa, to może wyślecie mi swoje rodzinne zdjęcia, a ja chętnie opublikuję je na moim fanpage! Zresztą każde zdjęcie od Was sprawi mi wiele przyjemności! Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili mnie w moim atelier przez cały mijający rok! Jesteście mi bliscy, bo powierzyliście mi często najpiękniejsze chwile swojego życia oraz własne emocje, czasem obawy! Dziękuję, bo właśnie dzięki temu mam napęd do działania i tworzenia. Wszystkich, z którymi znam się jedynie wirtualnie też dziękuję za to, że „lubicie” to, co robię, Wasze opinie, komentarze są dla mnie niezwykle cenne.

Życzę Wam spełnienia marzeń w Nowym 2020 Roku, wielu fantastycznych nowych doświadczeń i uśmiechu na każdy jeden dzień. Do zobaczenia niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *