Ostatnio zastanawiałam się jakich sesji (poza oczywiście świątecznymi w ostatnim czasie ;p) wykonuję najwięcej i na pewno są to sesje noworodkowe! To chyba jedne z najtrudniejszych sesji, bo praca wymaga wielkiego skupienia, cierpliwości i wyobraźni, a poza tym studio musi być odpowiednio przygotowane na przyjęcie takiego wyjątkowego maleńkiego gościa. Niemniej efekty są często tak rozbrajające, że warto włożyć całe serce w każdą sesję!

Przy okazji fotografowania nowego członka rodziny zawsze proponuję rodzicom zdjęcia rodzinne. To niesamowita sprawa stworzyć swój własny wielki album od poczęcia do narodzin. Mój PAKIET „Od brzuszka do maluszka” cieszy się dużym powodzeniem, a polega właśnie na wykonaniu sesji ciążowej (tutaj też może brać udział cała rodzina) i potem noworodkowej. Każda sesja jest inną historią, więc zależy mi na poznaniu moich bohaterów. Ich zainteresowań, ulubionych sytuacji itp. Oczywiście rozmawiam, pytam, ale mam też swoją własną ankietę, o której wypełnienie zawsze proszę, bo to niezwykle pomocne narzędzie w przygotowaniu się do sesji i wybraniu motywu przewodniego.

Zachęcam Was do takich sesji! Poza tym… konkurs na moim fanpage’u FB @MalgorzataArmoFotografia wciąż trwa, można wygrać sesję w wersji MEGA 😉 Wszystkie szczegóły w poście i w jednym z poprzednich wpisów 😉 Możecie też na przykład sprezentować świąteczny VOUCHER przyszłym rodzicom do wykorzystania w dowolnym terminie w 2020 roku. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *