Mój trzydniowy maraton fotograficzny podczas Mini Sesji Świątecznych już za mną! To był intensywny czas tak przed, w trakcie sesji i teraz, po wszystkim, kiedy z drżeniem serca oglądam efekty mojej pracy! Przyznam szczerze, że pomiędzy sesjami też znajdowałam czas na przeglądanie zdjęć, kiedy jestem w trakcie pracy twórczej, to na 100% i nic więcej nie zaprząta moich myśli. Najlepiej pracuje mi się w zespole, bo wtedy mogę skupić całą uwagę na fotografowaniu. Pomoc moich „kochanych Elfów” jest bezcenna podczas każdej sesji. Zależy mi, aby goście w moim atelier byli zaopiekowani, zadowoleni, a wspólny czas naprawdę stał się niezapomnianą przygodą! Poza tym chyba odkryłam kilka młodych talentów, które mają szansę zaistnieć w modelingu, bo przed obiektywem czują się jak rybki w wodzie. Postaram się w miarę możliwości (konkretnie chodzi o zgodę rodziców na publikację) pokazać Wam młode przyszłe gwiazdy. Spotkania z Wami dają mi siłę, napędzają mnie pozytywnie i dzięki temu nie poczułam zmęczenia po tych kilku dniach! Chcę Wam za to ogromnie podziękować! Poznałam tyle fantastycznych rodzin, tak niezwykłe relacje, że zarówno mi, jak i moim „Elfom” zakręciła się łezka w oku. To piękne, że jesteście szczęśliwi, a ja zrobię wszystko, aby to uczucie biło z każdego zdjęcia!

Zapraszam Was serdecznie do udziału w kolejnej Mini Sesji Świątecznej w sobotę 7 grudnia. Tym razem tylko jeden dzień od rana. Jeśli macie pytania lub specjalne życzenia, to niczym Święty Mikołaj (czy raczej… Mikołajka…? Tak czy owak…) postaram się je spełnić, bo przecież w Święta wszystko jest możliwe! Piszcie na info@armoart.com i dzwońcie pod numery 515 730 541 lub 506 089 528.

Do zobaczenia wkrótce!

P.S. A jeśli na żywo chcecie podejrzeć jak się pracuje na sesjach, to zachęcam do odwiedzenia mojego fanpage’u https://www.facebook.com/MalgorzataArmoFotografia/ i konta na Instagramie https://www.instagram.com/malgorzataarmofotograf/ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *