Kocham wszystkie pory roku, każda jest na swój sposób piękna, ale jesień jest obfita w warzywa, owoce i ta feeria barw! Jest malowniczo, pachnie liśćmi, które szumią pod stopami. Przyjemnie jest iść alejami parku pośród złotych, czerwonych, ochry, beżu i dojrzałej zieleni.

Oczywiście jest to także pora roku uruchamiająca wyobraźnię fotograficzną. Dosłownie każdy zakątek wśród przyrody jest dobrym plenerem na sesje zdjęciowe! Szukam takich okazji jesienią, a jeśli nawet pogoda deszczem zaskoczy, to przenoszę piękną jesień do swojego studia.

W najbliższą sobotę (19.10.2019) otworzę swoje małe jesienne fotograficzne stoisko podczas Festiwalu Dyni w Szkole Podstawowej w Zielonkach-Parceli. Podczas tej rodzinnej imprezy będą konkursy i mnóstwo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Moje atelier ArmoArt jest w tym roku fundatorem nagrody głównej, którą jest zaproszenie na mini sesję zdjęciową świąteczną już w listopadzie! Zwycięzca będzie mógł przyjść do studia wraz z rodziną i przeżyć świąteczną przygodę, której efektem będą profesjonalne zdjęcia (szczegóły sesji na FB i www.armoart.com)! Ale TO NIE WSZYSTKO! Podczas Festiwalu będę czekała przy moim stoisku na wszystkich, którzy kochają tak jak ja jesień, gdzie na tle dyniowej stylizacji (scenka fotograficzna i oświetlenie studyjne) będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik dyniowej sesji będzie mógł za darmo odebrać wydrukowane zdjęcia w moim atelier. Ponadto, jak na tą porę roku przystało, poczęstuję Was tym, w co jesień obficie obrodziła!

Zachęcam Was także do korzystania z uroków kolorowej aury i do sesji zarówno w plenerze, jak i w studio! Zabiorę Was w miejsca, które są jak zupełnie inny świat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *