My, kobiety, jesteśmy na co dzień najczęściej bez reszty i chwili wytchnienia pochłonięte obowiązkami. Wciąż spieszymy się, aby tylko odhaczyć kolejne sprawy na liście „do załatwienia”, co wychodzi nam przecież świetnie!To nasza kobieca rzecz, żeby wszystkiemu sprostać do granic perfekcjonizmu. Wchodzimy we wszystkie role, jednocześnie jesteśmy żonami, mamami, pracownicami, pełnimy obowiązki menadżerek domowych itd. Trochę tego dużo! Chyba wszystkie, gdzieś w głębi duszy, chciałybyśmy znaleźć chwilę dla siebie, zatracić się w czymś zupełnie innym, mamy ochotę na chwilę zdrowego egoizmu… I taką chwilą może być właśnie sesja! Nie raz usłyszałam od moich klientek, że to była super przygoda, coś, czego się nie spodziewały. Dla mnie to nie tylko przyjemne, ale też bardzo motywujące.

Sesja może być fajnym prezentem dla przyjaciółki, która co chwilę narzeka na niedoskonałości, a przecież jest taka piękna! Może potrzebuje nie tylko to usłyszeć, ale również poczuć i zobaczyć?

Postaram się spełnić Twoje pragnienia, ale nie tylko efekt sesji na pewno Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania tych wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem, niezapomnianym doznaniem. Jeśli masz ochotę spróbować, albo podarować komuś taki „szyty na miarę” prezent – moje atelier czeka na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *