Siostrzyczka z braciszkiem jak dwa aniołki… przynajmniej na zdjęciach! Piękny widok, który budzi szeroki uśmiech, a u niektórych pojawia się nawet łezka w oku. Piszemy swoją historię życia na wiele sposobów, ale fotografie to jeden z tych, który możemy śmiało pokazać innym, uchylić rąbka tajemnicy o nas, naszym życiu.

Dom, to ludzie, prawda? Dlatego zdjęcia rodzinne na ścianach mieszkania wnoszą takie niepowtarzalne ciepło i wyjątkowy klimat! Ozdabiają ściany, ale nie tylko, są miłym wspomnieniem, wszystkie nasze etapy życia są przecież równie ciekawe.

Kiedy zrobić sesję rodzinną? ZAWSZE! Ale oczywiście najłatwiej przy okazji dużych rodzinnych spotkań, świąt, ceremonii, bo po pierwsze… wszyscy jesteśmy dobrze ubrani, zwalniamy tempa, odrywamy się od codzienności, mamy czas i co najważniejsze, możemy liczyć na obecność wszystkich najważniejszych członków naszej rodziny!

Ale ja czekam na Was każdego dnia w mojej fotograficznej przestrzeni – stwórzmy razem coś pięknego, co ubarwi Waszą domową przestrzeń!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *