Bezgranicznie fascynują mnie kobiety pełne seksapilu oraz emanujące pewnością siebie. A jeśli do tego są niezwykle inteligentne, mają bogatą osobowość, wtedy zdecydowanie mi imponują i są wymarzonymi obiektami moich fotografii. Taki chciałabym pokazywać świat każdej kobiecie, bo wszystkie jesteśmy wyjątkowe, ale nie każda z nas odkrywa swoje atuty.

Myśląc burleska od razu nasuwa mi się okres dwudziestolecia wojennego i popularnego wtedy wzorca kobiety uwodzicielskiej, tajemniczej. Niezaprzeczalnie Candy Up Girl ( https://pl-pl.facebook.com/pinupcandyburlesquestar ) jest najjaśniejszą gwiazdą sztuki burleski w naszym kraju, więc spotkanie z Nią było prawdziwą przygodą! Powstał naprawdę duży materiał i z radością go prezentuję!

Skoro dwudziestolecie, to oświetlenie rodem z „film noir”. Podczas sesji towarzyszyły mi moje dwie „prawe ręce”, specjalistka od make up i hair Ania Dobrogosz ( https://www.facebook.com/Filuteria-Anna-Dobrogosz-2289297367757316/) oraz niezastąpiona asystentka studia Klaudia Krysiak, które dopilnowały wszystkich szczegółów, abyście mogli podziwiać efekty.

Jeżeli marzysz o sesji w podobnej stylizacji, chciałabyś się poczuć jak gwiazda w świetle jupiterów, po prostu zrobić sobie przyjemność, to czemu nie? Co Cię powstrzymuje? Kobieca sesja lepiej niż zakupy poprawia humor, dodaje wiary w siebie i pozwala pokazać wszystkie swoje największe atuty. Profesjonalne sesje zdjęciowe są zaplanowane i perfekcyjnie przygotowane, dzięki czemu będziesz mogła choć na chwilę oderwać się od codzienności. Poczuj się jak gwiazda!

Serdecznie Zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *