Sensualna sesja zdjęciowa dla kobiety dojrzałej, która ukazuje wewnętrzny blask, piękno zewnętrzne, autentyczność i klasę, to wyjątkowy prezent dla samej siebie! Dojrzałość oznacza akceptację swoich cech charakteru, warunków zewnętrznych, posiadanie ambicji, doświadczenia życiowego. Czy na fotografie takie rzeczy są widoczne? Oczywiście, że tak, a wiele modelek dojrzałych ma więcej kobiecości w sobie, niż top modelki z kolorowych magazynów.

Sesja, której efekty widzicie poniżej, była zrealizowana na specjalne zamówienie, dla bardzo aktywnej, dbającej o siebie i spełniającej się zawodowo kobiety Pani Marii Skoczek. Zdjęcia są przeznaczone zarówno do celów prywatnych, jak i publikacji Pani Marii, terapeutki oraz właścicielki magazynu „Świat zdrowia”.

Ale taką zmysłową sesję można sprezentować na przykład swojej mamie, cioci, babci wraz z kompletem usług dodatkowych, takich jak makijaż, fryzura, czy ubranie. Niezapomniana niespodzianka, a każda pani podczas takiej sesji będzie czuła się wyjątkowo! Kobiety dojrzałe są wymagające, więc i podarunki dla nich muszą być wyszukane. Jeśli chodzi o sam charakter sesji, to w zależności od własnych upodobań może być bardziej portretowy, w stylu lifestyle lub nieco odważniejszy, w stylu buduarowym. Bardzo uniwersalny prezent i cudowna pamiątka, zapraszam do mojego atelier!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *