Jessica, zwyciężczyni naszego konkursu, miała okazję poczuć się jak prawdziwa królowa w stylowych wnętrzach Pałacu Lasotów. Ten urokliwy zakątek jest prawdziwym rajem na ziemi! Historia pałacu wyziera z każdego kąta, doskonale odrestaurowane szczegóły sztukaterii, freski na ścianach, czynne piece kaflowe, antyki, elementy żeliwne sprawiają, że każdy, kto przechadza się długimi korytarzami czuje się wyjątkowo. Bogactwo XIX-wiecznego stylu jest idealną scenerią dla każdego rodzaju spotkań okolicznościowych oraz sesji zdjęciowych. Niczego nie trzeba poprawiać, Pałac Lasotów zawsze prezentuje się w swojej pełnej krasie, niezależnie od pory roku (http://palaclasotow.pl/)

Oprócz przyjemnego królewskiego weekendu Jessica stała się na chwilę naszą modelką, a dzięki swojej bardzo egzotycznej urodzie i wrodzonemu, naturalnemu wdziękowi profesjonalna sesja zdjęciowa wypadła po prostu znakomicie! Oryginalne rysy twarzy podkreślił odpowiednio dobrany strój i nakrycie głowy, a wszystkiego dopełniła unikalna biżuteria autorstwa Marty Norenberg. Jej artystyczne wizje są bardzo nieoczywiste, łączą w sobie zarówno delikatność, jak i drapieżność. Jednym, słowem biżuteria jest jak kobieta – piękna i skomplikowana zarazem! http://sztukkilka.pl/

 Każda modelka nie może obejść się bez makijażu, który w subtelny sposób ma podkreślać tylko to, co w twarzy jest najciekawsze. W przypadku Jessicy nie było potrzeby niczego tuszować, a jedynie uwydatnić bardzo szlachetny kształt ust i piękne, duże oczy. Za makijaż odpowiedzialny był salon Evi Nails manicure&pedicure (https://www.facebook.com/EviNails1/).

 Za obiektywem wprawne oko postarało się uchwycić to, co najpiękniejsze! Czy macie ochotę na swoją własną sesję zdjęciową? ARMOART spełnia marzenia! Nie ma ograniczeń względem pogody, urody czy wieku. Ważne, aby osobowość była widoczna na fotografii, a my potrafimy to osiągnąć!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *