2022 rok w Studiu ArmoArt to rok SESJI w stylu BOHO!

Każdy kolejny rok przynosi nam nowe aranżacje, dlatego obok standardowych sesji wykonywanych w studiu, lub w ustalonym wcześniej plenerze ruszamy ze specjalną propozycją dla Was… Sesjami Boho. To coś specjalnego co planowałam już od kilku miesięcy, a co zaczęłyśmy przygotowywać dla Was zaraz po złożeniu scenek świątecznych 🙂

Styl boho to dla nas coś, czystego, przytulnego, delikatnego, czyli połączenie stonowanych, pastelowych kolorów takich jak biele, beże, pudrowe róże, z kolorami ziemi, czyli brązami, pomarańczami, czy zieleniami 🙂 To historia pisana, różnymi etnicznymi wzorami, frędzlami, łapaczami snów, makramami, czy naturalnymi dodatkami, jak słomiane chodniczki, kosze, wachlarze.

Dlatego w Naszym Drugim Studiu (przy ul. Warszawskiej 295) stworzyłyśmy dla Was taką magiczną przestrzeń, którą chcemy co rusz dopełniać różnymi nowymi elementami i rozwiązaniami.

Jakie sesje możemy zrealizować w Stylu Boho?

Tak naprawdę, prawie każdą z wykonywanych przeze mnie sesji zdjęciowych możemy zrealizować na specjalnie przygotowanych przez nas scenkach boho. Jest to idealna alternatywa, dla standardowych sesji kobiecych/sensualnych (buduarowych), rodzinnych, brzuszkowych, sesji Mam Karmiących, niemowlęcych, dziecięcych, czy też urodzinowych – oczywiście w zależności od wybranego rodzaju sesji, nasza stylizacja boho będzie dopełniana przez konkretne gadżety, czy też elementy stroju, tak aby podkreślić charakter wybranej sesji zdjęciowej 🙂

Jakich sesji nie realizuję w Stylu Boho?

Sesjami zdjęciowymi, których nie realizuję na aranżacji boho są sesje biznesowe oraz wizerunkowe, z racji ich bardziej formalnego, czy złożonego charakteru. Gdyż w przypadku sesji biznesowych, oraz wizerunkowych, liczy się pokazanie osoby od strony branży, którą się zajmuje.

Kolejnymi sesjami, których nie wykonuję na aranżacji boho są sesje portretowe, gdyż na takich sesjach skupiam się w pełni na osobie, którą fotografuje, jej emocjach, osobowości i jeśli korzystamy z jakichkolwiek dodatkowych gadżetów, czy elementów stroju, są to rzeczy typowo opowiadające historię tej konkretnej osoby.

Ostatnią z sesji, których nie realizuję na aranżacji boho jest sesja noworodkowa, gdyż moi najmłodsi modele potrzebują szczególnych warunków pracy i otoczenia. To wszystko zapewnia nam moje Studio Główne, gdzie mam potrzebne do tego rodzaju sesji poduszki do pozycjonowania, beanbag, czy też gadżety i ubranka. Oczywiście na Wasze życzenie mogę dodać pewne elementy w stylu boho i stworzyć tego typu stylizację, dla Waszej pociechy.

W jakiej cenie możemy zrealizować dla Was taką sesję i co dostajecie w zamian?

Wszystko zależy od rodzaju sesji jaką wybierzecie, czy to będzie sesja:

Sesje w stylu Boho dostajecie ode mnie tańsze o 50 zł od ceny wybranego przez Was Pakietu! I oczywiście otrzymujecie ode mnie wszystko to co dany Pakiet oferuje (w przypadku sesji standardowych).

Gdzie odbywają się sesje w Stylu Boho?

Sesje Boho odbywają się w moim drugim Studiu (które jest tylko kilkanaście kroków od Studia Głównego), mieszczącym się przy ul. Warszawskiej 295 w Zielonki-Wieś. Jest to Studio na uboczu, które posiada na swoim terenie duży parking.

Do kiedy można zapisywać się na Sesje Boho?

Sesje Boho pozostaną z Nami przez dłuższy czas, bo prawdopodobnie, aż do końca wakacji – ale warto być na bieżąco z naszą stroną www.armoart.com lub fanpage FB /MalgorzataArmoFotografia/, gdyż jak się niejednokrotnie przekonałam życie niesie ze sobą różne scenariusze 😉 Dlatego, nie należy zwlekać. Mimo, że pozostało jeszcze trochę czasu – serdecznie zapraszamy już DZIŚ!

W razie jakichkolwiek pytań służ pomocą pod nr telefonu 506 089 528.

Możecie też do mnie pisać na armoart@armoart.com lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage FB /MalgorzataArmoFotografia/.

Poniżej kilka fotografii wykonanych już w nowej aranżacji 🙂