Witaj w mojej wirtualnej przestrzeni!

Zapewniam, że istnieję naprawdę i rzeczywiście dokładam wszelkich starań, aby to, co tworzę, było trwałe i naprawdę piękne. Otacza mnie zachwycający świat, wspaniali ludzie, ze swoimi pasjami, emocjami, duszą i doświadczeniami. Kocham fotografię właśnie dlatego, że mam możliwość jeszcze bardziej intensywnie odbierać otaczające środowisko.

Już kilkanaście lat aparat jest niemal częścią mojego ciała, byłam fotoreporterem między innymi w Gazecie Polskiej, obecnie prowadzę własne atelier, co daje mi mnóstwo nowych możliwości! Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, stąd moje zamiłowanie do piękna. Wciąż poszerzam swój warsztat fotograficzny, obecnie jestem studentką Warszawskiej Szkoły Fotografii, biorę udział w szkoleniach, jednak to praca z ludźmi jest największą szkołom, która mnie buduje i wzbogaca.

Jestem życiową szczęściarą, bo moja pasja jest moją pracą. Mam wolną przestrzeń, aby tworzyć, podróżować, nawiązywać relacje z nowymi ludźmi. Za pomocą fotografii sięgam wyżej, dalej, spełniam się zawodowo i prywatnie. Interesuje mnie wiele tematów, więc przedmiotami moich sesji jest wszystko, co istnieje we wszechświecie!