W ostatnią niedzielę 24.04.22 fotografowałam podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Maz. Moim celem było zrobienie reportażu, który pokazywałby całość wydarzenia, z całym jego zapleczem, a nie tylko to co można zobaczyć na scenie. Mnie do fotografowania tego typu wydarzeń pcha fotograficzna i ludzka ciekawość, a także praca, którą wykonuję z miłością od 25 lat. Więc tym milej zapraszam Was za kulisy mistrzostw.

Jedynie zawodnicy podczas takich mistrzostw oglądają tego typu zaplecza. A ja chciałabym pokazać je wszystkim, którzy nigdy nie staną na scenie i którzy są po prostu troszkę ciekawi tego jak to wygląda od „kuchni”. Zapraszam do pokoju w którym jest weryfikacja zawodników, gdzie odbywa się mierzenie i ważenie, a także weryfikacja strojów i butów. Później to co się dzieje w łazienkach (do męskiej się nie pchałam, więc nie wiem czy panowie byliby zadowoleni z mojego towarzystwem w tym miejscu 😉 Jednak żeby mieć obraz całości taka myśl pojawiła się w mojej głowie 😉 Może jak będę miała kolejnym razem zaproszenie to tam się pojawię :))))

Ze mną wejdziecie również na zaplecze na którym są przygotowania – malowanie brązerem, wykonywanie makijaży, odpoczywanie, jedzenie, pozowanie, wsparcie bliskich, nerwy, ale też uśmiech i duma z okresu przygotowań oraz radość bycia w takim miejscu. Wszystkim, których miałam okazję spotkać oraz fotografować dziękuję, za uśmiechy i współpracę, a Was zapraszam do oglądania.