W kategorii Fotoprodukty proponujemy Państwu produkty takie jak fotoalbumy, fotoksiązki, tripleksy, czy fotokalendarze, które profesjonalnie wykonane, dopracowane w najmniejszych nawet szczegółach przez wiele lat będą piękną pamiątką rodzinną, wspaniałym prezentem dla bliskich osób i ozdobą w każdym domu.

Każda fotoksiążka, fotoalbum, fotokalendarz, czy tripleks to zupełnie inny produkt, nie tylko ze względu na zdjęcia wewnątrz, ale odpowiednio dopasowaną oprawę.

Dzięki współpracy z jednymi z najlepszych drukarni i fotolabów na rynku możemy Państwu zaproponować fotoprodukty najwyższej jakości.

Zobacz jak wygląda przykładowy tripleks: GALERIA TRIPLEKS

Zobacz jak wyglądają przykładowe fotoalbumy: GALERIA FOTOALBUMY

Zobacz jak wygląda przykładowa fotoksiążka: GALERIA FOTOKSIĄŻKA

Zobacz jak wyglądają przykładowe fotokalendarze: GALERIA FOTOKALENDARZ

Przygotowanie zdjęć pod wybrany fotoprodukt oraz stworzenie profesjonalnego projektu graficznego podlega dodatkowej opłacie i wyceniane jest indywidualnie w zależności od zakresu obróbki graficznej czy też złożoności konkretnego projektu.

W przypadku klientów, którzy chcą zakupić wybrany fotoprodukt w ramach realizowanej sesji w Studio ArmoArt Małgorzaty Armo – obróbka graficzna zdjęć oraz stworzenie profesjonalnego projektu graficznego jest w cenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem konkretnej sesji zdjęciowej – cennik, pakiety oraz opisy sesji znajdą Państwo w zakładkach:

OFERTY:

OFERTY SPECJALNE:

Reportaże okolicznościowe (ślubne, z okazji Chrztu Świętego, I Komunii Świętej) wyceniane są indywidualnie, w zależności od miejsca, ilości godzin pracy, ilości zdjęć oraz wybranych fotoproduktów. Zapraszamy do kontaktu!