Witajcie w nowym roku! Mam nadzieję, że przyniesie on nam wszystkim powiew normalności, mnóstwo radości, dobrych zmian, ciekawych podróży, słowem wszystko, o czym każdy z nas w głębi serca najbardziej marzy!

A ja zaczynam styczeń 2022 z zupełnie nowym projektem: sesje w stylu boho, które planowałam już od wielu miesięcy. To był czas na gromadzenie potrzebnych rekwizytów i obmyślanie wszystkich ważnych szczegółów, które składają się na przepiękne, sentymentalne kadry 😉 Jednak nie będę Was w tym miejscu zanudzać tematem światła, cienia, kolorów, bo nad tym czuwam ja i moja prawa ręka, która ujawniła się w postach świątecznych, czyli Klaudia 😉 Tak więc tuż po schowaniu do pudełek dekoracji świątecznych zaczęłyśmy powoływać do życia nowe scenki do sesji.

Niedługo Dzień Babci i Dziadka, święto szczególnie miło kojarzące się chyba każdemu, bo nie ma jak ciepłe ramiona babci, które chronią przed smutkami całego świata i wsparcie dziadka, kiedy któregoś razu podwinie nam się noga. Mamy za co być wdzięczni naszym kochanym seniorom i właśnie dlatego proponuję Wam sesje z okazji ich dnia. Mogą to być sesje samych wnucząt, których zdjęcia lub fotoalbumy na pewno sprawią dziadkom wiele radości, ale zachęcam Was do zaproszenia dziadka i babci do wspólnej sesji! To dopiero pamiątka, a być może Wasi bliscy nigdy nie mieli okazji wzięcia udziału w takiej profesjonalnej sesji? Jak już kiedyś wspominałam, fotograf w czasach mocno analogowych, stanowił ciekawostkę i był kimś ważnym w każdej społeczności. Teraz każdy „pstryka”, czym tylko może, aparatem, tabletem, telefonem. Jednak wizyta w studio, z tymi wszystkimi „bajerami”, to coś zupełnie wyjątkowego! Poza tym nieskromnie przyznam, że u nas, w ArmoArt, po prostu zawsze jest sympatycznie i każdy dobrze się tu czuje 😉 Wynika to na pewno w głównej mierze z tego, że kochamy ludzi i pracę, jaką na co dzień wykonujemy, bo jesteśmy świadkami Waszych radości i cudownych relacji.

Dlaczego boho? Styl boho kojarzy się z ciepłem, przytulnością, bezpieczeństwem, a ostatnimi czasy wrócił do łask i przeżywa swój renesans. Wszystko zaczęło się w czasach francuskiej bohemy. Wtedy to artyści wyrażali siebie za pomocą sposobu ubierania się łączącego styl hippie i rustykalne elementy, które są zawsze w modzie. Ten styl to fantazja, wygoda, żywe kolory, jak i odcienie nude, etniczne wzory i dodatki.

Sesje boho już trwają w Studio ArmoArt, a oto pierwsze efekty!!! Mam nadzieję, że poniższa galeria zachęci Was do odwiedzenia nas i zakosztowania roli modelek i modeli. 😉 Jakiś czas temu ogłosiłam na FB przedsprzedaż i sesję boho można było mieć już 245zł. Lenka i Maja zdobyły najwięcej polubień i jako pierwsze mogły pojawić się w scenerii boho! Dziękuję Wam dziewczynki, mam nadzieję, że zapamiętacie tą przygodę na długo, jesteście naprawdę cudowne!!! :*

Cena sesji na Dzień Babci i Dzień Dziadka w stylu boho to tylko 350 zł za pięć wybranych przez Was ujęć. Każde zdjęcie podlega profesjonalnej obróbce, ale to chyba oczywiste 😉

Do zobaczenia i jeszcze raz życzenia wszystkiego najlepszego w 2022 roku od całego zespołu ArmoArt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *