Mini Sesje Świąteczne wpisały się już w nasz kalendarz i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zaczęłyśmy sezon świąteczny już od początku października, ale dopiero teraz robi się naprawdę gorąco!

Niektórzy pytali nas o scenki z ubiegłego roku, które faktycznie robiły furorę, ale zdecydowanie za każdym razem czeka Was coś nowego w ArmoArt. A co tym razem? Zobaczcie w poniższej galerii 😉 Jak święta, to oczywiście prezenty, ale żeby je otrzymać, trzeba napisać list do Świętego Mikołaja i możecie to zrobić u nas w studio. Zaśnieżone okno (życzymy, aby na święta także i nasze okna były prawdziwie zaśnieżone, ale jeśli nie, to tym bardziej zapraszamy na sesję w takim anturażu ;)), klimatyczne światełka, złote gwiazdki, bombki i choinki, czyli wszystko, co budzi miłe skojarzenia z Bożym Narodzeniem. Scenki ustawione są w naszej największej przestrzeni fotograficznej, w nowym studio, a na sesje możecie zapisywać się przez cały tydzień, nie tylko w weekendy. Zmieści się cała rodzina, rodzice wraz z dziećmi, a każdego w studio czeka coś miłego! 😉 Poza pozytywną atmosferą mamy mnóstwo nowych dodatków, sukienek i gadżetów, które na pewno spodobają się każdemu dziecku 😉 Sesje nie trwają długo (pomiędzy 45 min., a 90 minut w zależności od ilości osób), ale są to niezwykle przyjemne chwile.

Cena sesji nie zmieniła się, nadal kosztuje 250zł, za to otrzymujecie ponadczasową rodzinną pamiątkę, która z biegiem lat nabiera szczególnej wartości. Jeśli uda Wam się zajrzeć do nas w najbliższym czasie (do 30 listopada należy wybrać ujęcia), to zarówno zdjęcia, jak i zamówione fotoprodukty trafią do Waszych rąk przed pierwszą gwiazdką!

Co jeszcze? Wybierzcie ubrania do sesji w kolorze brązowym, zielonym, czerwonym, bordowym, granatowym lub złotym 😉 Każdego roku te barwy różnią się zgodnie z tym, jak zmieniają się nasze scenki 😉 Piszcie, dzwońcie, obserwujcie nasze social media i jednym słowem bądźcie na bieżąco! A jeśli chcecie otrzymywać specjalne zaproszenia na sesje w ciągu roku, mieć informacje o promocjach i aktualnościach ze studio, to zapiszcie się do Newslettera ArmoArt w zakładce kontakt na stronie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *