Każdy, kto pracuje z ludźmi wie, jak wiele taki zawód wymaga elastyczności, kreatywności, ale jednocześnie jak wiele daje satysfakcji i możliwości nawiązywania naprawdę niesamowitych, trwałych przyjaźni! Chyba nic nie cieszy mnie bardziej niż fakt, że do mnie wracacie, bo większość moich klientów pojawia się w studio regularnie. To zaskakujące, jak zmieniacie się w krótkim czasie, oczywiście szczególnie dzieci i jak świetnie radzicie sobie przed obiektywem 😉 Dobry kontakt z Wami pozwala mi na stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki, bo w fajnej i swobodnej atmosferze można pozwolić sobie zawsze na więcej.

Nie mogę powiedzieć, że któryś rodzaj fotografii jest moim ulubionym, bo chociaż owszem, w ostatnim czasie często skupiałam się na sesjach #newborn, to tak samo dużo endorfin dostarczają mi sesje kobiece, czy okolicznościowe. Jak wiecie, w ofercie Studia ArmoArt są sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, ślubne, kobiece i tak dalej, ale wciąż szukam nowych inspiracji, studio cały czas tętni życiem, a w mojej głowie rodzą się pomysły na scenki. Czasami elementy tych scenek przyprawiają mnie o siwe włosy i bezsenne noce, bo zawsze chcę, żeby wszystko wyszło finalnie tak, jak to widzę „oczyma duszy”!

Perfekcjonizm w pracy jest moim „drugim ja”, chociaż jak to bywa w pracy z żywiołem (ludzkim) trzeba też umieć wrzucić na luz i być spontanicznym.

Zachęcam Was do przyjścia na sesję w najbliższym czasie, bo oto powstała śliczna, nowa dekoracja, która posłuży do zdjęć wtedy, gdy na zewnątrz jest zbyt upalnie, albo gdy polskie lato okaże się akurat kapryśne 😉

W studio jest chłodno, przyjemnie, żar nie leje się z nieba i w takim klimacie fotografie wyjdą doskonale. Jeśli zatem nie macie fajnych zdjęć z komunii, to zapraszam na sesję „pokomunijną”, albo huśtawkową dziecięcą, kobiecą, taką, o jakiej marzycie!

Na zachętę zamieszczam kilka zdjęć ze studio, które mam nadzieję podziałają na Waszą wyobraźnię. A jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć studio – nie widzę przeszkód! Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 do ArmoArt (Zielonki Parcela, ul. Warszawska 291 – obok sklepu Biedronka)! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *