Czy sesja kobieca to coś dla Ciebie? Jeśli marzysz o profesjonalnie wykonanych portretach, chcesz podziwiać swoje piękno w czystej postaci, spojrzeć na siebie bardziej przychylnym okiem i pozbyć się wszystkich kompleksów – TAK! Każda sesja kobieca jest utrzymana w odmiennym klimacie, bo przecież nie ma dwóch takich samych kobiet. Nawet jeśli masz siostrę bliźniaczkę to wiesz, że podobieństwa są tylko pozorne, odróżnia Was temperament, osobowość, oczekiwania, poziom pewności siebie. Oczywiście sesja kobieca może obejmować dwie bliskie sobie kobiety! Może właśnie na zdjęciach w końcu otoczenie dostrzeże, że nie jesteście identyczne?

ZA DUŻO, ZA MAŁO… PRZESKOCZ KOMPLEKSY!

A co z kompleksami typu „za mało, za dużo tu i ówdzie”? Centymetrów nie dodam podczas obróbki, nic z tych rzeczy, bo po co?? Odsłonię za to wszystkie atuty Twojej figury oraz osobowości! Tak, osobowość zdecydowanie można pokazać na zdjęciu! To, czego nie lubisz w swoim wyglądzie zakryjemy w subtelny sposób, albo… całkowicie pozbędziesz się kompleksów a to, co według Ciebie było mankamentem okaże się cechą szczególną, niepowtarzalną i piękną. Ja w to wierzę, ja to wiem i doświadczam niemal na każdej sesji! Musisz wiedzieć, że ja mam szerszy kąt widzenia na Ciebie, niż Ty sama i… zamierzam to wykorzystać 😉

MASZ TREMĘ I KIEPSKI NASTRÓJ PRZED SESJĄ?

Ok, a jeśli nie masz za grosz pewności siebie i po prostu wstydzisz się, masz kiepski nastrój, to czy przyjść do studio? Pamiętaj, że nad złym samopoczuciem można popracować 😉 (mam swoje sposoby… ale nie będę w tym względzie odsłaniać wszystkich kart 😉 liczę, że zechcesz sama się wkrótce przekonać) i po prostu go zmienić, a kompleksy… przeważnie widzisz wyłącznie TY! Otoczenie zachodzi w głowę skąd się biorą i zwyczajnie „ o co chodzi”?? 😀 Dla mnie często te tak zwane „mankamenty” są tematem samym w sobie, są inspirujące i pobudzające do kreatywności.

OBRÓBKA, TO NIE ZAFAŁSZOWYWANIE RZECZYWISTOŚCI!

Czy używam programów do obróbki zdjęć? Oczywiście! Jestem zawodowym fotografem, ale nie jest on narzędziem do poprawiania rzeczywistości. Uważam, że natury nie mam wręcz prawa poprawiać, ale wysycać piękno, wskazywać innym to, co sama widzę, czym się zachwycam. Nie zmienię Cię w kogoś, kim nie jesteś, bo JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO wspaniała!

PROBLEMATYCZNE „WYPADKI” PRZED PRACĄ ;P

A co w sytuacji (najbardziej życiowej ze wszystkich…), kiedy w przeddzień zaplanowanej sesji wyskoczy Ci paskudny pryszcz na środku czoła?? Czy odwołać sesję?? TAK! 😀 Jeśli się da… ale zadatek przepada ;p A tak serio: każdą sesję planuję indywidualnie, przygotowuję studio za każdym razem inaczej, rezerwuję bezwzględnie czas tylko dla Ciebie, więc pryszcz wbrew pozorom może i trochę pogorszy Ci nastrój, ale tylko na chwilę. Złe myśli miną, jak przekroczysz próg studio ArmoArt, a poza profesjonalnym makijażem każdą niedoskonałość usuniemy bezpowrotnie! Takie sytuacje więc nie powinny skiepścić Ci humoru ani o jotę!

JAK SIĘ UBRAĆ…

Tą kwestię omówimy za każdym razem przed sesją 😉 Przed zdjęciami obowiązkowo musisz wypocząć porządnie, a nie pędzić po męczącym dniu w pracy. Warto o tym pomyśleć zawczasu 😉 Nie kombinuj też za bardzo z nowymi kosmetykami – wiadomo dlaczego ;P No i jeszcze detal: załóż luźne ubrania, żeby nie było widać odcisku na przykład ciasnych skarpetek na gołych nogach 😉

POMYSŁ NA CIEBIE!

Jeśli nie masz pomysłu na temat sesji – masz mnie! Nie wahaj się „mnie wykorzystać”! Kocham to, co robię, więc poświęcę całą swoją uwagę na to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zawsze widząc kobietę „mam na nią pomysł” i dostaje opcje do przemyślenia i wyboru 😉 Zaufaj mi. Efekty będą olśniewające.

KOMFORTOWE STUDIO

Dla Twojego komfortu możemy być w studio tylko we dwie, bez pomocy innych osób. Jeśli więc tego potrzebujesz – śmiało powiedz mi o tym! Praca z pomocą przebiega sprawniej, moja asystentka jest prawie zawsze blisko, jest przedłużeniem mojej ręki, rozumiemy się bez słów i łatwiej jest mi z ustawieniem odpowiedniego światła itd. Wbrew pozorom w takim kobiecym teamie sesja mija super przyjemnie! Ale raz jeszcze powtórzę: jesteś moim gościem i zrobię wszystko, abyś czuła się komfortowo!

SZCZEGÓLNY PREZENT

Proponuję też VOUCHERY na sesje dla Twoich najbliższych jako wyjątkowy i niezapomniany prezent. Fotografie są wieczne! A może to dobra opcja na przykład na 18-tkę? Taka pierwsza dorosła sesja – to jest coś…

WIEK

Wiek dla sesji kobiecych nie jest przeszkodą, wręcz przeciwnie. Są kobiety, które regularnie, co pewien czas je wykonują, aby zaakceptować i wręcz podkreślić zmianę, nawet przemianę, dojrzałość.

KLIMAT SESJI, KTÓRY POBUDZA ZMYSŁY…

Sesja kobieca może być wykonana w klimacie buduarowym, sensualnym, aby pobudzać zmysły, bez epatowania nagością, nie o to chodzi, ale odsłaniając co nieco, trochę zazdrośnie, trochę nieśmiało, a innym razem odważnie z hipnotyzującą siłą w oczach… Czy widzisz już swoje fotografie?? Twój partner chyba by się ucieszył z takiego prezentu, co o tym myślisz?

JESTEŚ PIĘKNA! UWIERZ W TO!

Nie ważne jakie masz kształty – najlepiej wychodzi uśmiech, szczerość i pewność siebie na zdjęciach! Po to je w końcu robimy!

CZEKAM NA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Jeśli czujesz się już przekonana – dzwoń! Do końca lutego „jedziemy jeszcze według starego cennika” 😉 Jeśli więc zarezerwujesz sesję w tym czasie, to masz gwarancję niższej ceny na Twoją sesję kobiecą i nie tylko 😉

Do zobaczenia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *