Wybieracie się na romantyczną kolację we dwoje 14 lutego? Drogie Panie jeśli chcecie, aby ten dzień został na zawsze w Waszej pamięci, mam dla Was propozycję!

W dniu Świętego Walentego od rana będę na Was czekać w Studio ArmoArt, aby wykonać niesamowite, sensualne sesje kobiece. Ale wcześniej… zostanie Wam wykonany profesjonalny makijaż, w którym podczas kolacji walentynkowej będziecie się prezentowały po prostu pięknie! Jest także możliwość uczesania przez profesjonalną fryzjerkę (po wcześniejszym umówieniu).

Gorąco zapraszam również szczęśliwe singielki, które chcą sobie samym podarować mnóstwo przyjemności, a zamiast kolacji walentynkowej wybierają się na piątkową imprezę!

Termin: piątek, 14.02.2020r. od samego rana!

Zapisy: już trwają 😉

Stylizacja: makijaż – około 1h, fryzura – 1h

Sesja trwa: 1,5-2h; otrzymacie trzy ujęcia w wersji elektronicznej oraz po jednym wydruku 15x21cm z każdego ujęcia 😉

Cena (tylko z makijażem): 250 zł

Cena (z makijażem i fryzurą): 350 zł

W razie pytań jestem dostępna pod numerem telefonu 506 089 528 😉 W tym dniu postaram się spełnić wszystkie Wasze marzenia! Taka sesja, to też fajny prezent od mężczyzny, dla jego kobiety 😉 Każda obdarowana otrzyma specjalny VOUCHER na sesję. Taki prezent, to znak miłości i prawdziwego uwielbienia dla kobiecości! Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *