Chcę się Wam troszkę pochwalić owocem mojej pracy! Trwało to troszkę, ale każda praca twórcza ma swoją cenę i oczywiście jest w nią wliczony czas, bezcenny czas. Powstał nareszcie fotoalbum Pin Up Candy – Kasi Kraszewskiej! Mam nadzieję, że jest piękną wizytówką tej wyjątkowej artystki.  Candy jest NIESAMOWITA, pełna energii, zmysłowa, kobieca, ma wspaniałą osobowość, jest wrażliwa, inteligentna i… mogłabym tak w nieskończoność! Mam nadzieję, że wszystkie te cechy widać na moich zdjęciach, bardzo mi na tym zależało, aby wszyscy mogli dostrzec w Jej wizerunku to, czego ja mogłam doświadczyć osobiście podczas sesji zdjęciowych. Tak ja widzę Pin Up Candy. Rodzaj fotoalbumu dobrałam tak, aby tworzył bardzo spójną całość z fotografiami wewnątrz. Miło jest wziąć do ręki coś tak eleganckiego. 

Kto z Was chciałby mieć taką pamiątkę? Przecież każdy z nas ma w sobie coś indywidualnego, cennego, co warto pokazać nie tylko innym, ale również… SOBIE! Jesteśmy często pełni wątpliwości we własne możliwości, jest w nas wiele kompleksów od najmłodszych lat, ale chyba wielu psychologów zgodzi się ze mną, że sesja zdjęciowa może mieć efekt terapeutyczny. Oczywiście odpowiednia sesja czyli taka, gdzie fotograf naprawdę jest zainteresowany swoim bohaterem, chce go poznać i pomóc wydobyć to, co jest piękne i płynie z wewnątrz.

Zapraszam Was do mnie na niezobowiązującą gorącą kawę z cynamonem (na zimne dni – ambrozja!) i dopiero po takim spotkaniu podejmijcie decyzję, czy chcecie spróbować, popracować ze mną, otworzyć się. Opowiem Wam o tym, co mogę Wam dać, abyście mogli poczuć się wyjątkowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *